Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Várunk csapatunkba az Üzemfenntartási osztály

Irányítástechnikai szerelő munkatársaként

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • középfokú műszaki végzettséget szereztél (elektronikai műszerész, technikus stb.)
  • PLC vezérelt, ill. mérésadatgyűjtő rendszer ismereteid vannak
  • jártas vagy a villamos és nem villamos mennyiségek mérésében
  • minimális vízvezeték szerelési ismeretekkel rendelkezel (kisebb szerelvények)
  • könnyen együtt működsz a munkatársakkal és a vezetőkkel
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezel
  • jó fizikai állóképességű vagy és az orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelelsz

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • a Vízműves létesítményekben lévő telemechanikai berendezések hibaelhárítási és karbantartási munkáinak elvégzése, dokumentálása
  • beruházási munkákban való aktív részvétel

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • stabil, hosszútávú vállalati hátteret nyújtunk
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthatsz
  • tetszetős cafeteria étlapunkról válogathatsz
  • kipróbálhatod a vállalati sportolási lehetőségeinket
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünkön
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz a nyáron
  • együtt ünnepelhetsz velünk karácsonyi céges partinkon
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • igény esetén lehetőséged lesz kedvezményes munkásszállás igénybevételére

    Munkaszerződés típusa: határozatlan
    Munkavégzés helye: a munkafelvétel és a munka befejezése a IV. kerületben, de napközben a vállalat szolgáltatási területe
    Munkarend: hétfőtől-péntekig napi 8 óra, normál munkarendben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod MOST!