A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat:

Irányítástechnikai rendszer állapotfelügyeleti szakértő

Munkakör célja:

    A MOL Csoport technológiai rendszereihez tartozó berendezések, irányító rendszerek diagnosztikai eszközeinek teljes körű üzemeltetése, karbantartása, a kapcsolódó problémák gyors és hatékony feltárása és elhárítása.
    Közreműködik rekonstrukciók, új létesítmények folyamatirányító rendszereinek fejlesztési, kiviteli, illetve üzembe helyezésével kapcsolatos tevékenységekben

Követelmények:

  • Villamosmérnök esetleg mérnök informatikus végzettség, automatika, folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált, lehet akár pályakezdő is.
  • Vezérlő- illetve folyamatirányító rendszerek, műszerek, illesztések, az iparban használt kommunikációs perifériák, protokollok általános ismerete, terv olvasás.
  • Gyors probléma megoldó képesség
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektromos hajtású statikus szerelvények, inteligens szabályzó szelep ismeret
  • Méréstechnikai, irányítástechnikai ismeret
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • olajipari irányítástechnikával kapcsolatos tapasztalat
  • robbanásbiztos berendezések kezelője vizsga
  • Offline, online diagnosztikai rendszerrel kapcsolatos fejlesztési, kiviteli, vagy üzembe helyezési tapasztalatok, elvégzett releváns szakmai képzések, tanfolyamok.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés csúcs technológiát képviselő DCS / PLC-SCADA / terepi műszeres diagnosztikai rendszerekkel.
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok színvonalas munkakörülmények között,
  • Az ismeretek naprakészen tartása rendszeres képzésekkel,
  • Kedvezményes lakhatási támogatás
  • Munkábajárás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.