Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,

dinamikusan fejlődő cégünk

IPC Analitikus

munkatársat keres Szadára, teljes munkaidőben.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Tabletták, kapszulák gyártásközi mintavételes ellenőrzése műszeres vizsgálatokkal a vizsgálati módszereknek megfelelően
  • A megvizsgált termékek minősítése
  • A minősített termékek adatainak és vizsgálati eredményeinek rögzítése a vállalatirányítási rendszer quality moduljában
  • Az ellenőrzéshez kapcsolódó statisztikák vezetése
  • Eltérés esetén jegyzőkönyv készítése
  • Nem megfelelő termékek/félkész termékek zárolása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a gyártóüzem részlegeivel

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú élelmiszeripari/ gyógyszeripari végzettséggel rendelkezel
  • Szereztél tapasztalatot laboratóriumi munkavégzésben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz
  • Együttműködő, gyors és precíz munkavégzés, valamint munkára igényes személyiség jellemez
  • Nem jelent számodra gondot az önálló munkavégzés, de csapatban is szívesen dolgozol
  • Tulajdonságaid közé tartozik a jó időbeosztásra való képesség, terhelhetőség, illetve a logikus gondolkodásmód

Előnyt jelent, ha:

  • Szereztél már legalább 1 éves releváns szakmai minőségellenőrzési tapasztalatot
  • Rendelkezel termelőüzemben szerzett munkatapasztalattal
  • Azonnal munkába tudsz állni

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását
  • Fiatalos, támogató csapat vár rád

Munkaidő:

Munkanapokon napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben:

  1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Kiegészítő információk:

A munkába járás több környező településről ingyenes dolgozói járattal is megoldható.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szada

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!