Industrial Machinery Services Kft. dinamikusan fejlődő, géptelepítéssel és ipari villanyszereléssel foglalkozó villamosipari cég. Célunk, hogy megrendelőink számára profi, megbízható és biztonságos munkavégzést szolgáltassunk. Továbbá a piacon cégünk által képviselt minőségi szolgáltatás fenntartása illetve fejlesztése. Megrendelőink közt tudhatunk több Magyarországon újonnan jelen lévő nagy kóreai és japán cégeket, továbbá több magyarországi a piacon jelen lévő vezető kivitelező céget is.

Bővülő csapatunkba

Ipari villanyszerelő

munkatársat keresünk.

Elsődleges feladatok:

  • Gyártósori gépek erőátviteli kábelezése
  • Kapcsolószekrények bekötése
  • Ethernet hálózatok kiépítése
  • Ipari létesítmények világítási áramköreinek a kialakítása
  • Kábeltartó rendszerek felépítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Heti 5 nap - 10 órás munkarend
  • Szakirányú végzettség
  • Biztonsági utasítások szigorú betartása
  • Munkavédelmi oktatásokon való részvétel
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minimum 2 év ipari villanyszerelésben szerzett tapasztalat
  • Leinformálható referencia
  • Angol nyelv ismerete
  • Villamos tervrajzok olvasási/megértési készsége
  • Kosaras illetve ollós önjáró lift jogosítvány
  • "B" Kategoriás jogosítvány
  • Nehézgép kezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

Bejelentett, hosszú távú,korrekt és stabil munkalehetőség. Munkába járás költségtérítése. Előrelépési lehetőség. Kúlturált munkakörnyezet. Igény szerint szállás biztosítva. Adunk komplett munkavédelmi felszerelést illetve munkaruházatot. Csapatonként külön cégesautó. 2 hónap próbaidő

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

350.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye