ALUMETAL GROUP HUNGARY Kft.

Munkatársat keresünk

Ipari Szárító Gépkezelő

pozícióba.

Az Alumetal Csoport vezető szerepet tölt be az európai autó- és autóalkatrész beszállítói között és Közép-Európa egyik legnagyobb másodlagos alumíniumötvözet öntvény gyártója.

Főbb feladatok, munkák:

  • INTAL tisztító-szárító berendezés kezelése.
  • gondoskodás a gépjárművek, berendezések és szerszámok műszaki állapotáról.
  • gép – és gépjárműnapló folyamatos kitöltése
  • a belső szállítást szolgáló berendezések és eszközök szabályszerű használatának biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • földmunka- rakodó és szállítógépkezelő, nehézgépkezelői engedély
  • ipari olaj- és gáztüzelő berendezés kezelői engedély
  • stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • alkalmazkodó képesség a változó prioritásokhoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • darukezeléshez szükséges érvényes jogosítvány/engedély

Amit kínálunk:

  • hosszú távú stabil munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ingyenes vállalati autóbuszjárat
  • jelenléti bónusz, + termelési bónusz
  • Cafetéria a próbaidő után
  • barátságos, kollegális környezetben, végzett munka

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Irinyi János utca 10.

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet itt, a 'Jelentkezem" gombra kattintva.