Trenkwalder Kft.

Egri gyártópartnerünk számára keresünk ipari mérnököt az alábbi feltételekkel:

Ipari mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Új gyártósorokhoz és gépátalakításokhoz kapcsolódóan a hatékonyságnövelés megtervezése, költségkalkuláció készítés
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel
  • Áttelepítések, gyártósor / gépek mozgatásának megtervezése, koordinálása
  • Termékfejlesztés támogatása
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Folyamatmérnök kollégák szakmai támogatása
  • Aktív részvétel FMEA, Contol Plan kidolgozásában
  • Termelési terület költségeinek csökkentése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
  • AutoCAD haladó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Kiküldetésben szerzett munkatapasztalat lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Eger, Magyarország