Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Ipari mérnök gyakornok

    Robert Bosch Elektronika Kft.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Időfelvételezés alapú normaidő meghatározásra
  • Ergonómiai tervezés
  • Ipari mérnök munkájának támogatása:
  • Ütem-, üzemidő és az ezekhez szükséges pótlólagos időszükségletek megállapítása, követése és ezek elemzése
  • Kapacitástervezés, eszköz- és létszámigény meghatározása
  • Gyártás hatékonyság-elemzése, termelési mutatószámok követése, elemzése
  • Racionalizálási javaslatok elkészítése, kidolgozása
  • Munkafolyamatok szabályozása és fejlesztése
  • Művelettervek, munkafolyamat tervek készítése, ezek SAP-ban történő rögzítése és ápolása
  • Ergonomikus munkahelyek, alapanyag bevezetők, tárolók tervezése, gyártási folyamattervezés támogatása

Mi tesz Téged különlegessé

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmány nappali tagozaton
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség és felelősségteljes munkavégzés
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés legalább 6 hónapon keresztül, 1-2 hónapon belüli kezdéssel
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Nyitott személyiség, folyamatfejlesztés, optimalizálás területén érdeklődés

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Gyakornoki fizetés; útiköltség támogatás; étkezési támogatás; munkatársaink számára ingyenes buszjáratok; tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok); világszínvonalú technológia; fiatal, dinamikus csapat; korszerű környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Robert Bosch út 1.

Váltsd valóra!

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ipari mérnök gyakornok
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Időfelvételezés alapú normaidő meghatározásra Ergonómiai tervezés Ipari mérnök munkájának támogatása: Ütem-, üzemidő és az ezekhez szükséges pótlólagos időszükségletek megállapítása, követése és ezek elemzése Kapacitástervezés, eszköz- és létszámigény meghatározása Gyártás hatékonyság-elemzése, termelési mutatószámok követése, elemzése Racionalizálási javaslatok elkészítése, kidolgozása Munkafolyamatok szabályozása és fejlesztése Művelettervek, munkafolyamat tervek készítése, ezek SAP-ban történő rögzítése és ápolása Ergonomikus munkahelyek, alapanyag bevezetők, tárolók tervezése, gyártási folyamattervezés támogatása
  • Elvárások: Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmány nappali tagozaton Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás MS Office felhasználó szintű ismeretek Önállóság, kezdeményező készség és felelősségteljes munkavégzés Legalább heti 3 nap munkavégzés legalább 6 hónapon keresztül, 1-2 hónapon belüli kezdéssel Strukturált gondolkodásmód Jó kapcsolatteremtő képesség Nyitott személyiség, folyamatfejlesztés, optimalizálás területén érdeklődés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-08
Állás, munka még: Bosch csoport>