Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy japán autóipari beszállító vállalat, számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ipari mérnök

Feladatkör:

  • Gyársorok telepítése, gépek üzembe helyezése
  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése
  • Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása
  • Selejtcsökkentési, hatékonysági, valamint géprendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása
  • Gyártóeszközök, berendezések felügyelete
  • Folyamatos fejlesztési tevékenységek, illetve a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, ugyanakkor rugalmas és együttműködő személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, jó hírű nemzetközi vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken, tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye:

Mór

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy csak a pozícióra megfelelő pályázókkal vesszük fel a kapcsolatot!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ipari mérnök
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Mór
  • Feladatok: Gyársorok telepítése, gépek üzembe helyezése Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése Műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása Selejtcsökkentési, hatékonysági, valamint géprendelkezésre állás növelési tevékenység támogatása Gyártóeszközök, berendezések felügyelete Folyamatos fejlesztési tevékenységek, illetve a termelés napi szintű támogatása, problémák kezelése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás Multinacionális gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat Jó problémamegoldó képesség Határozott, ugyanakkor rugalmas és együttműködő személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
Állás, munka még: BDO Recruitment>