A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat:

Ipari IT hálózat szakértő

Munkakör célja:

    A MOL Csoport technológiai rendszereihez tartozó berendezések, irányító rendszerek, ipari hálózati infrastruktúra teljes körű karbantartása, a kapcsolódó problémák gyors és hatékony feltárása és elhárítása. Közreműködik rekonstrukciók, új létesítmények folyamatirányító rendszereinek, ipari hálózati fejlesztési, kiviteli, illetve üzembe helyezésével kapcsolatos tevékenységekben.

Követelmények:

  • Elsősorban mérnök informatikus, esetleg természettudományi vagy mérnöki végzettség.
  • Legalább 3 év tapasztalat nagy kiterjedésű hálózatok üzemeltetésében, információ biztonsági ismeretek.
  • Legalább 2 év tapasztalat tűzfaltechnológiákkal, preferált a Cisco ASA gyakorlati ismerete.
  • Legalább 3 év tapasztalat szerverek, storage-ek, végfelhasználói eszközök üzemeltetésében.
  • MS Visio használatában gyakorlati készség.
  • Gyors probléma megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Virtuális környezet üzemeltetési tapasztalatok.
  • Projekt irányítói tapasztalatok.
  • Olajipari irányítástechnikával, ipari irányító rendszerekkel kapcsolatos tapasztalatok.
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes lakhatási támogatás
  • Munkábajárás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.