Ipar szerviz műszaki támogató

    A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

    Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ipar szerviz műszaki támogatása: műszaki ajánlatok specifikációk készítése
  • Műszaki kérdések megválaszolása külső és belső partnereink számára
  • Szerviz mérnökök munkájának támogatása
  • Elsődleges szakmai területek: hajtástechnika, frekvencia váltók, motorok (aszinkron és szervó), PLC, HMI rendszerek

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villamosmérnöki végzettség alapkövetelmény
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó stressztűrő képesség
  • Kommunikatív személyiség

Mit érdemes még tudnod?

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Támogató légkör
  • Fejlődési lehetőség

Miért a Siemens?

    Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

    Locations: Budapest, Hungary
    Job Family: Human Resources

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva!