Az Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője, mely ügyfeleinek széles körű szolgáltatásokat nyújt, a távközlési szolgáltatásoktól kezdve, a rádiós és televíziós műsorszóráson át a műsorgyártási, rendezvénytechnikai és rendezvényszervezési szolgáltatásokig. Közel 600 munkatárssal országos lefedettséggel kínáljuk szolgáltatásainkat.
Az Antenna Hungária Zrt.

IP hálózati szakértő

munkatársat keres.

    Az új munkatárs a Hálózatos szolgáltatások fejlesztési osztály tagjaként elsősorban az Antenna Hungária IP core hálózatához kapcsolódó fejlesztési feladatokkal foglalkozik majd.

Fő feladatai:

  • IP rendszerfejlesztési- és bővítési feladatok ellátása
  • Komplex projektekben való részvétel, valamint egyszerűbb műszaki projektek koordinálása és lebonyolítása
  • Gyártókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás (műszaki egyeztetések)
  • Szerződések, dokumentációk műszaki tartalmának véleményezése ill. kidolgozása
  • Üzemeltetés támogatás (Level 3)

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (IT és / vagy távközlési végzettség)
  • legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • IP hálózati ismeretek és gyakorlati alkalmazásuk
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
  • IP MPLS architektura ismerete
  • Routing protokollok ismerete
  • Router és switch konfigurációs tapasztalatok
  • önálló, eredményorientált munkavégzés
  • világos, tiszta kommunikáció, képes csapatban dolgozni
  • aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Windows 10, Microsoft Office és Microsoft Visio felhasználói szintű ismerete
  • Linux adminisztrátori készségek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hálózat ismereti minősítések (Cisco, Juniper, Huawei)
  • BGP konfigurációs ismeretek
  • Virtualizációs technikák ismerete (KVM, Xen, VMWare)
  • RIPE NCC adatbázis struktúra ismerete, használatának készsége
  • IPv6 –os kompetenciák, implementációs tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségbiztosítási szolgáltatás, balesetbiztosítás)
  • befogadó, családias, összetartó közösség
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • sportolási lehetőség konditermünkben
  • részvételi lehetőség céges sport- és önkéntes csapatainkban
  • jól felszerelt, modern irodai környezet
  • szolgáltatási díjkedvezmények (az Antenna Hungária saját szolgáltatásaira és az egyes partnerei által kínált szolgáltatásokra vonatkozóan)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát karrieroldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.