Távközlési partnerünkhöz keresünk munkatársat az értékesítésre szánt, kifejlesztett termékek és szolgáltatások teljes életciklus-menedzsmentjére, a termékstratégia és termékfejlesztési prioritások meghatározására, emellett nyereséges, piacképes, az ügyfelek igényeit kielégítő termékek kialakítására és folyamatos továbbfejlesztésére.

IoT Üzleti elemző/Business Analyst

Feladatok:

  • Termék / szolgáltatás leírása műszaki tartalommal (MSD)
  • Ügyfél visszajelzések gyűjtése, elemzése
  • BRS/BRD írása (üzleti igények részletes leírása)
  • A termékekhez kapcsolódó folyamatok kialakításában való részvétel
  • Termék tesztelésben részvétel
  • Piac bevezetésben való részvétel
  • Értékesítés és termékoktatás támogatása
  • Tréninganyagok készítésének támogatása
  • Felhasználói kézikönyvek, GYIK, szerződéses használati feltételek elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai/gazdasági végzettség
  • Elemzési területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet és stratégia gondolkodás, komplex folyamatok átlátására való képesség
  • Analitikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • Proaktivitás, valamint képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Tanulási vágy

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest