Recruit Kft.

Partnerünk egy elsősorban üzleti intelligenciával foglalkozó cég. Vezető szakértőik már több, mint 15 éve dolgoznak együtt. Az adattárházas és az adatbányász csapatuk azon dolgozik, hogy üzleti problémákra biztosítson hatékony megoldásokat főként a pénzügyi, telekommunikációs és az energia szektorban. A BI minden területén vannak projektek, kezdve az adattárház építéstől, a machine learning alapú elemzéseken át és a vezetői dashboardok kialakításáig. Jelenleg alkalmazás fejlesztési projektekkel is szeretnék bővíteni a portfóliójukat.

iOS fejlesztő

Feladatok

  • Natív iOS alkalmazások fejlesztése
  • Követelmények meghatározása, feladatok becslése
  • UI kialakítása a terveknek megfelelően
  • Tesztek írása, részvétel a fejlesztői tesztelésben
  • Folyamatos továbbtanulás

Elvárások

Hard skills:

  • Legalább két év releváns szakmai tapasztalat
  • Swift, iOS SDK, CocoaPods
  • MVVM / VIPER, DI (Swinject)
  • Human Interface Guidelines
  • Hálózat (REST, Moya, OAuth)
  • ReactiveX (RxSwift, RxCocoa)

Soft skills:

  • Nyílt kommunikáció
  • Konstruktív javaslatok tétele, a projektek során
  • Fejlődés iránti vágy és képesség, technikai és soft skillek területén is
  • Felelősségvállalás
  • Bizalom a kollégákban
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Stabil cég, hosszútávú munkalehetőség
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődés, aktív szakmai támogatást
  • Összetartó csapat, családias hangulat
  • Work-life balance támogatása

Előny

  • XCTest: Unit és UI
  • SOLID, clean code
  • SwiftLint, CI/CD
  • App Store, Certificates
  • Egyéb platformok, web, backend

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.