Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Innovatív, digitális kreatív ügynökség budapesti irodájába keresünk kollégákat. Partnerünk közel 20 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon, többek között mobilfejlesztéssel, design-nal foglalkoznak. Küldetésük az innovatív, kreatív megoldások biztosítása ügyfeleik számára.

iOS fejlesztő (B62_ios)

Feladatok:

  • Konzisztens, letisztult kódok írása a jelenlegi iOS kódolási gyakorlat szerint
  • Mobile Style és Coding Guidelines követése
  • Együttműködés a cég fejlesztési, designer, QA és project management csapataival a project sikerességét szem előtt tartva – részvétel státusz meeting-eken, a lehetséges elakadások feltérképezése
  • Munkatársak kódjának átnézése (peer programming)

Elvárások:

  • 2+ év iOS fejlesztési tapasztalat (Objective-C ismerete előny, de nem elvárás, a fejlesztés Swift-ben történik)
  • Igény és törekvés a minőségi, letisztult kódok irása iránt (Clean Code)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MVC,MVVM vagy hasonló tervezési minták ismerete
  • REST API-k, és Web Service-ek átfogó ismerete (előny, ha már készítettél is korábban)
  • 3rd party integrációs megoldások ismerete (pl. social shares, google API)
  • Tesztelési megoldások ismerete (pl. TestFlight)
  • Nyitottság és érdeklődés a technológiai újítások, eszközök iránt (smart watch, beacons, oculus rift, tango, stb.)
  • Motivált, elhivatott hozzáállás, pontos, precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod nekünk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: RecruIT Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: iOS fejlesztő (B62_ios)
  • Hirdető cég: RecruIT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Konzisztens, letisztult kódok írása a jelenlegi iOS kódolási gyakorlat szerint Mobile Style és Coding Guidelines követése Együttműködés a cég fejlesztési, designer, QA és project management csapataival a project sikerességét szem előtt tartva – részvétel státusz meeting-eken, a lehetséges elakadások feltérképezése Munkatársak kódjának átnézése (peer programming)
  • Elvárások: 2+ év iOS fejlesztési tapasztalat (Objective-C ismerete előny, de nem elvárás, a fejlesztés Swift-ben történik) Igény és törekvés a minőségi, letisztult kódok irása iránt (Clean Code) Legalább középfokú angol nyelvtudás MVC,MVVM vagy hasonló tervezési minták ismerete REST API-k, és Web Service-ek átfogó ismerete (előny, ha már készítettél is korábban) 3rd party integrációs megoldások ismerete (pl. social shares, google API) Tesztelési megoldások ismerete (pl. TestFlight) Nyitottság és érdeklődés a technológiai újítások, eszközök iránt (smart watch, beacons, oculus rift, tango, stb.) Motivált, elhivatott hozzáállás, pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.17