iOS fejlesztő (B74IO)

Norvég tulajdonú innovatív partnercégünk budapesti központjába keresünk iOS fejlesztőt.

Feladatok:

  • Részt fogsz venni a Magyarország legnagyobb online piactér alkalmazásainak tervezésében
  • A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz
  • Az alkalmazások tökéletesítése kapcsán számítanak a kreativitásodra, és az ötleteidre

Elvárások:

  • Légy nagyon jóban a következőkkel: iOS SDK, Objective-c, Swift
  • Mindenképpen legyen 1-2 éves gyakorlatod natív iOS alkalmazások fejlesztésében
  • Legyen jártasságod verziókezelők használatában (Git, SVN)
  • REST ismeretre is szükséged lesz munkád során
  • Légy csapatjátékos és precíz a munkád során és ötleteid megvalósitásában is
  • Írj és beszélj aktívan angolul

Előny:

  • Ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében
  • Ha van tapasztalod szoftver-architektúra tervezésben
  • Ha nem okoz gondot a Design Pattern-ek és Clean Code elvek használata

Amit partnerünk kínálunk:

  • Juttatási csomag részei: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is
  • Kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts
  • A csapat egyszerre profi, fiatalos és lendületes
  • Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon
  • Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
  • Csatlakozhatsz focicsapatukhoz, vagy a szurkolói klubhoz

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.