A Tevékeny Szeretet Közössége egy szenvedélybetegeknek segítséget nyújtó egyesületként tevékenykedik. Ellátottaink intézményi keretek között kapnak segítséget absztinens életvitelük kialakításához.

Szakmai munkánkat felkészült, gyakorlott szakemberi körrel végezzük, mert hiszünk abban, hogy minden ember fel tud állni a legmélyebb pontról is, ha ahhoz kellő segítséget kap. Ezért Debreceni Szolgálatunkba (szenvedélybetegek nappali ellátása szociális alapszolgáltatásban) pályázatot hirdetünk

INTÉZMÉNYVEZETŐ

munkakör betöltésére a szociális törvény alapján működő szolgáltatások területén.

Ideális jelöltünk céltudatos, határozott, szakmai tapasztalat és vezetői készségek birtokában menedzseli a munkatársak szakmai munkáját és az intézmény működését.

FELADATOK:

  • az intézmény szakmai vezetése, szakmai projektek megvalósítása.
  • munkatársak kiválasztása és koordinálása
  • a minőségi ellátás működésének szakmai támogatása

ELVÁRÁSOK, SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

  • felsőfokú szociális alapvégzettség (általános szociális munkás, szociális munkás, okleveles szociális munkás, szociális szervező, szociálpolitikus, okleveles szociálpolitikus, szociálpedagógus + szociológus)
  • szociális szolgáltatási területen (lehetőleg az említett célcsoportokkal történő) legalább öt év egybefüggő szakmai munkavégzés, vezetői munka
  • megoldás-centrikus gondolkodásmód, kiváló szervezési- és kommunikációs készség

ELŐNYKÉNT KEZELJÜK:

  • hosszabb szociális szakmai tapasztalatszerzési idő
  • aktív közösségi munka és kapcsolatrendszer
  • gépjárművezetői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • jó munkahelyi légkör, rugalmasság
  • továbbképzések
  • hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel
  • lehetőség a kreativitásra

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Szociális munkás
  • Egészségügy, Szépség vezető
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatás-, Tudomány vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen, Iparkamara u. 2.

Jelentkezni lehet a következő dokumentumok csatolásával:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • iskolai végzettséget, elvégzett tréningeket igazoló tanúsítványok másolata