MedTranslation Kft.

INTERNATIONAL SALES REPRESENTATIVE

Nemzetközi hátterű fordítóiroda keres nemzetközi B2B értékesítésben gyakorlott értékesítőt.

Pozíció:

  • Sales representative. USA piacon (B2B)

Feladatok

  • kapcsolattartás és ügyfelek felkutatása az Egyesült Államokban
  • EDM előkészítés és lebonyolítás
  • Elemzések készítése

Elvárás

  • nemzetközi értékesítésben szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete (üzleti levelezés, telefonhívások lebonyolítása)
  • önálló munkavégzés
  • hatékony telefon és e-mailen kereszüli kommunikációs képesség
  • kreatív gondolkodásmód

Előny

  • SalesForce, LinkedIn, DM és e-mail marketing gyakorlat
  • CRM rendszer ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

A fényképes önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével a hirdetésben szereplő e-mail címre várjuk.