Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambiciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Mohácsi telephelyünkre kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Internal Sales munkatárs (francia nyelvtudással)

Munkavégzés helye: KRONOSPAN-MOFA, Mohács, Budapesti út 72.

Feladatok:

  • A vállalat Sales részlegének, legfőképpen az értékesítőknek a támogatása
  • Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével; az értékesítők napi munkájának támogatása
  • Telefonos segítségnyújtás a vevőknek a termékekkel, rendeléseikkel kapcsolatban felmerült kérdéseikre
  • Rendelések koordinálása, ellenőrzése és állapotuk nyomon követése
  • A rendelések számítógépes rendszerben való rögzítése, kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gazdasági / szállítmányozási szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Kommunikációképes francia nyelvtudás szóban és írásban (egyéb nyelvtudás előnyt jelent)
  • Értékesítési vagy kapcsolódó területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
  • Megbízhatóság, precizitás, jó munkabíró képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, kiváló juttatások
  • Napi szintű nyelvhasználati lehetőség
  • Nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; 15 Ft / km útiköltség-térítés, céges bónusz
  • Vállalati nyelvoktatás
  • Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát:

Abbas Leila – HR munkatárs