A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

INTERMODAL SPECIALISTA

Feladatok

  • Vasúton lévő, érkező, induló fuvaregységek nyomonkövetése
  • Az érkezett egységek kiszállításának megszervezése ( Terminál - Door )
  • Az induló egységek előfutásának megszervezése ( Door - Terminál )
  • Vasúti alvállalkozó megbízása
  • Vonatkozó alvállalkozói számlák feldolgozása

Elvárások

  • Minimum középfokú, lehetőleg logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Számlázással kapcsolatos ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.