Integrált rendszer koordinátor

Wienerberger Zrt.

Balatonszentgyörgy

A Wienerberger zRt., Magyarország egyik vezető építőanyag-ipari gyártója

munkatársat keres balatonszentgyörgyi téglagyárába.

A Rád váró kihívások:

  • Munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása
  • Gyári munkavédelmi- és integrált rendszer oktatások szervezése, lebonyolítása
  • havi munkavédelmi- és 5S auditok elvégzése
  • termelési-, karbantartási kimutatások készítése
  • Integrált rendszer üzemeltetése (MIR, KIR, MEBIR, EIR), dokumentumok naprakészen tartása
  • Berendezések felülvizsgálatának nyomon követése, szervezése
  • Gyári külső-belső auditokra felkészülés és a gyár képviselése
  • vállalkozók munkavédelmi oktatása, ellenőrzése
  • hatóságokkal, ügyfelekkel- külsős munkavédelmi megbízottal kapcsolattartás

A pozíció betöltéséhez az alábbiak szükségesek:

  • legalább középfokú, munkavédelmi technikus végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Excel, Power Point gyakorlott felhasználói ismerete

Előnyt jelent:

  • gépész ismeretek
  • 2-3 éves munkatapasztalat hasonló területen

Amit kínálunk:

  • 13. havi fizetés, prémium, cafeteria, munkábajárás támogatása
  • hosszú távú együttműködés
  • jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.