Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Avomed Egészségközpont Kft.
Marketing ügynökségi divíziónk (mely a szakrendelőinktől független) kollégát keres az online marketing egyik legizgalmasabb területére:

Instagram marketing munkatárs

Szívesen építenéd fel cégek Instagram jelenlétét, miközben folyamatosan képzed magad?

Feladatok:

  • Ügyfeleink Instagram jelenlétének menedzselése (Be tudsz mutatni érdekes és trendi módon szinte bármilyen céget? Segítünk!)
  • Saját céges marketing tartalmaink elkészítése (Írj blogot arról, amit megtanulsz a témában, edukáljuk a leendő ügyfeleinket is!)
  • Adminisztráció (Ez Neked is segít rendszerezni és átlátni a teendőidet)
  • Támogató szoftverek kezelése (Magabiztosan kezeled a számítógépet?)
  • Telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel (Éreztesd velük, hogy jó kezekben vannak!)

Amit ajánlunk:

  • Nálunk olyan szakterületet tanulsz meg, amihez csak kevesen értenek, pedig ma ez az egyik leggyorsabban fejlődő marketing csatorna
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető iroda
  • Kellemes, inspiráló munkakörnyezet. Hatalmas zöld belső udvar, parkosított környék
  • Egy új divízió felépítésének izgalma vesz körül, miközben a stabilitás is jelen van (Egészségügyi divíziónk 3 évvel ezelőtt a semmiből indult és mára a pszichológiai magánrendelők piacának egyik vezető szereplője)
  • Fiatalos, kreatív, támogató légkör (A munkahelyi vezetőd is azt akarja, hogy sikeres legyél!)

Téged keresünk, ha:

  • Megszerezted a közgazdász diplomádat és most készen állsz rá, hogy teljes munkaidőben is kipróbáld magad a szakmádban
  • Szuper a helyesírásod és precíz, igényes munkát adsz ki a kezedből
  • Megérted az angol nyelvű marketing szakirodalmat (Ez kell ahhoz, hogy naprakész legyél a témában!)
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet, önállóan is meg tudod oldani a „kiírt valami hibaüzenetet” szituációkat
  • Talpraesett vagy, kedvesen és magabiztosan kommunikálsz az ügyfelekkel

Munkatársaink szerint:

  • „Jó bemenni, jó a légkör, a munkavégzésen van a hangsúly, verbálisan és lehetőségekkel is támogatnak.”
  • „A vezetőség is odafigyel ránk, azt is nézi, hogy nekünk mi a jó.”
  • „A szakterületünknek megfelelően végezhetünk munkát, és sok pozitív visszajelzést kapunk.”

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület, Honvéd tér 10/A

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérlek csatold fényképes szakmai önéletrajzodat. Ha rutinos Instagram felhasználó vagy, az előnyt jelent, ez esetben jelentkezésed elején tüntesd fel az Instagram felhasználónevedet is.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Instagram marketing munkatárs
  • Rövid pozíció név: Online marketing munkatárs
  • Hirdető cég: Avomed Egészségközpont Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: Ügyfeleink Instagram jelenlétének menedzselése (Be tudsz mutatni érdekes és trendi módon szinte bármilyen céget? Segítünk!) Saját céges marketing tartalmaink elkészítése (Írj blogot arról, amit megtanulsz a témában, edukáljuk a leendő ügyfeleinket is!) Adminisztráció (Ez Neked is segít rendszerezni és átlátni a teendőidet) Támogató szoftverek kezelése (Magabiztosan kezeled a számítógépet?) Telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel (Éreztesd velük, hogy jó kezekben vannak!)
  • Elvárások: Megszerezted a közgazdász diplomádat és most készen állsz rá, hogy teljes munkaidőben is kipróbáld magad a szakmádban Szuper a helyesírásod és precíz, igényes munkát adsz ki a kezedből Megérted az angol nyelvű marketing szakirodalmat (Ez kell ahhoz, hogy naprakész legyél a témában!) Magabiztosan kezeled a számítógépet, önállóan is meg tudod oldani a „kiírt valami hibaüzenetet” szituációkat Talpraesett vagy, kedvesen és magabiztosan kommunikálsz az ügyfelekkel
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Fizetés: 200000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-07-12
  • Lejárati dátum: 2018-07-19
Állás, munka még: Avomed Egészségközpont Kft. >