A Qualysoft cégcsoportot 1999-ben alapították Bécsben. Mint független informatikai tanácsadó és szolgáltató cég, támogatjuk nemzetközi ügyfeleinket, rugalmas és innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokkal. Fő hangsúly a pénzügyi és energiaszolgáltatókra, az ipari cégekre, a média és telekommunikációs vállalatokra tevődik. Jelenleg hét európai országban vagyunk jelen, szakmai érdemeink és folyamatos növekedésünk több mint 500 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. Csapatainknak nyitott, dinamikus, nemzetközi környezetet biztosítunk, és nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlődés támogatására. Több mint két évtizede töretlen sikerünk két kulcsfontosságú tényezője a piac igényeire való innovatív válaszunk és az ügyfeleink elvárásainak átlagon felüli rugalmas kezelése. Ügyfeleink helyzetének elemzése során testreszabott IT-megoldásokat fejlesztünk. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

Inside Sales Specialist

Cégünk sales és marketing csapatának fókuszában ügyfeleink digitális transzformációjának teljeskörű támogatása áll, a Microsoft alapú környezet kialakításától és működtetésétől kezdve az egyedi, legmodernebb technológiákra épülő szoftverfejlesztésen át, a szükséges informatikai erőforrás biztosításig bezárólag. Meglévő és leendő ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása egyformán fontos számunkra.

AZ ALÁBBI FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Üzleti érdeklődök előminősítése telefonhívások alapján
  • Kvalifikált érdeklődők utókövetése telefonon és e-mailben
  • Marketing és sales aktivitásból beérkező üzleti érdeklődők előminősítése és adminisztrálása
  • Lead adminisztráció CRM-ben, aktivitások, kapcsolattartói adatok és cégadatok rögzítése, sales értesítők kezelése kiegészítő adatok átadásával
  • A lead funnel naprakészen tartása és riportálása a sales és marketing vezető felé
  • Értékesítést támogató kiegészítő adatok felkutatása és rögzítése CRM-ben
  • A sales és marketing szervezet adminisztratív jellegű támogatása
  • Rendezvények, webinárok szervezésében való részvétel

AMIT MI KERESÜNK AZ ÚJ KOLLÉGÁBAN:

  • 4-5 év tapasztalat telesales / inside sales / sales asszisztencia / marketing asszisztencia területen
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • Konzulens attitűd
  • Ügyfélközpontúság
  • Tanulási hajlandóság, terhelhetőség
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésed küldd el az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.