A cargo-partner egy vezető multinacionális szállítmányozási és integrált logisztikai szolgáltató vállalat, mely különlegesen erős nemzetközi szállítási megoldásokban. A cargo-partner egy ausztriai központú a világ 30 országában több, mint 3000 fő munkavállalót foglalkoztató, világszerte folyamatosan növekvő és bővülő nemzetközi nagyvállalat. Munkatársaink rendkívül motivált szakemberek a világ legkülönbözőbb kultúráiból, akikben egyaránt közös a munkájuk iránti elkötelezettségük, a kiváló kommunikációs készségük, a kezdeményezőkészségük és ügyfélcentrikus szemléletük. Hiszünk a partnereinkkel való hosszú távú kapcsolatok kialakításában és munkatársaink folyamatos fejlesztésében.

Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, a sales csapatunk részére keresünk jelenleg munkatársat:

Inside Sales / Belső értékesítési munkatárs

Munkád során a következő feladatokban számítunk Rád:

  • Cégünk szolgáltatásainak értékesítése különböző kommunikációs csatornákon keresztül (telefon, mail, személyes találkozók)
  • Légi, tengeri és közúti szállítmányozási ajánlatok / árkalkulációk készítése
  • Értékesítés orientált kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és az ügyféladatbázis folyamatos megújítása és karbantartása
  • Új ügyféligények feltérképezése és megválaszolása
  • Promóciós marketing kampányok lebonyolítása, új potenciális ügyfelek felkutatása
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, jelentések készítése és az üzletfejlesztési menedzser támogatása

Amire szükséged lesz a sikerhez:

  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és meggyőző képesség
  • Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Kitartó, felelősségteljes és megbízható személyiség
  • Értékesítői szemlélet és szorgalom
  • Eredmény orientált és ambiciózus személyiség
  • Csapatszellem és komplex gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat
  • Szállítmányozási, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett tapasztalat
  • Angol és vagy német kommunikációképes nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • B - kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk Neked:

  • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet
  • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől – péntekig
  • Versenyképes jövedelem: Fix alapbér + Cafeteria + Sikerarányos havi és éves bónusz
  • Folyamatos értékesítői, kommunikációs és szakmai tréningek (itthon és Ausztriában)
  • Önálló feladatkör, karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül
  • Céges dolgozói buszjárat és a bejárás támogatása

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás kezdésének várható időpontja:

Akár azonnali munkakezdésre is lehetőség van.

Felkeltettük érdeklődésed? Ha úgy érzed, hogy rendelkezel az elvárt készségekkel és személyiséggel, célokkal, akkor jelentkezz online és küld el pályázatod Pechinger Erika részére!