BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Innovációs konzultáns

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, előzetes igényfelmérés
  • Ügyfelek helyszíni látogatása (országosan), az adott fejlesztési igény megismerése
  • Az innovációs probléma feltárása, leírása
  • Stratégiai tervezés, projekt generálás
  • Közreműködés a kutatás-fejlesztési minősítés megszerzésében
  • Részvétel iparjogvédelmi eljárásokban
  • A projektek szakmai támogatása, menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fizikus diploma (preferáltan: fizika-matematika, fizika-kémia, fizika-biológia, fizika-informatika)
  • VAGY mérnöki diploma (preferáltan: gépész-, mechatronikai mérnök)
  • Nyitottság az innovációs terület, K+F projektek iránt
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás (szakdokumentációk, iparjogvédelmi dokumentáció értelmezése, előkészítése és riportok elkészítése esetén)
  • Elemző szemléletmód
  • Kreativitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Intenzív képzés a betanulási időszakban, pártfogó szakmai támogatásával
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyféllátogatásokhoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TDK tevékenység
  • K+F projektek területén szerzett tapasztalat
  • Mérnökként hazai gyártónál/kisebb termelőnél szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Fizikus
  • Kutató

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, V. kerület / partnerlátogatás esetén akár országos