Vagyonértékeléssel foglalkozó vállalkozás keres munkatársat

ingatlanvagyon-értékelő

munkakörbe alvállalkozói jogviszonyba

Feladatok:

  • lakó, ipari és kereskedelmi ingatlanok értékbecslése;
  • megbízóink formai és szakmai követelményeinek követése, betartása;
  • szakmai vezetővel, ellenőrrel való folyamatos kapcsolattartás;
  • helyi ingatlanpiac változásainak ismerete, nyomon követése;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, kollégákkal;

Elvárások:

  • ingatlanvagyon-értékelői jogosultság;
  • lakó, ipari és kereskedelmi ingatlanok értékbecslésében való jártasság;
  • érettségi (egyetemi vagy főiskolai végzettség előny);
  • saját gépkocsi használat;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • jó kommunikációs készség; megbízhatóság;
  • átlagostól magasabb felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word; Excel);

Egyéb információ:

  • Jelentkezési határidő: folyamatos
  • Kezdés várható időpontja: azonnal betölthető állás

Munkavégzés helye:

  • Békés megye
  • Nógrád megye
  • Csongrád-Csanád megye
  • Győr-Moson-Sopron megye
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Veszprém megye
  • Komárom-Esztergom megye
  • Heves megye
  • Bács-Kiskun megye (Kecskemét)
  • Zala megye

Amit kínálunk:

  • változatos, egyedi projektekben való részvétel;
  • dinamikus, lendületes csapat;
  • önálló időbeosztás;
  • széleskörű fejlődési lehetőség;

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Értékbecslő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Veszprém megye, Zala megye