Az ingatlanpiac jelenlegi állása szerint nagy szükség van képzett, hozzáértő, segítőkész Ingatlanértékesítőkre, ezért keressük 2 új kollégánkat IV.  kerületi irodáinkba.
Nem dolgoztál még a szakmában? Tanulj nálunk új szakmát! Megtanítunk mindenre, mentori programunk, és professzionális központi képzéseinkkel, ha te is nyitott vagy rá.
Ha szeretnél Magyarország 10 legjobban fizetett szakmák egyikében velünk dolgozni, szeretsz emberekkel foglalkozni, szeretnél kiemelkedő jövedelmet szerezni és teszel is érte, akkor te vagy a mi emberünk.

A járványügyi helyzetben a Duna House kidolgozott online munkavégzési folyamata nagy mértékben megkönnyíti a munkavégzést mind kollégák mind ügyfelek számára.

Ingatlantanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Új és használt lakások értékesítési folyamatában történő aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Adásvételi szerződések előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középiskolai végzettség, érettségi
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jogosítvány
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv/nyelvek ismerete
  • Gyakorlat első telefonos kapcsolatfelvételben

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény alapú bónuszok, megbízási szerződések utáni bónuszok
  • Gyakorlott kollégáknak folyamatos teljesítés esetén kiemelkedő bónusz
  • Sikeresen működő franchise hálózat által biztosított előnyök
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Karrierprogram, előre lépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Modern technikai háttér
  • Csapatépítő tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület, Szent István tér 2.

Ha vannak álmaid, céljaid, és ezért kitartóan lelkiismeretesen dolgozol, akkor Nálunk megvalósíthatod Önmagad! Jelentkezz még ma!

Füle Katalin

+36306203023

Arany 6 Ház Kft. Budapest, IV. kerület, Szent István tér 2