Te milyen szakember lennél az ingatlanpiacon?

Ha az alábbi 3 kérdés közül egyre is igennel tudsz válaszolni, akkor köztünk a helyed!

Új kihívást szeretnél?

Nem vagy elégedett jelenlegi munkahelyeddel?

Elvesztetted munkádat?

Ha úgy érzed, kiaknázatlan képességeid téged is sikeressé tehetnének az ingatlanok világában, ne habozz tovább!

Vedd kezedbe a sorsodat, oszd be a saját időd és dolgozz magadért!

Ingatlanszakértő

Mit kínálunk számodra?

  • jó hangulatú, egymást támogató csapat
  • segítünk elindulni a kezdeti időszakban az ingatlanszakmában,
  • országosan piacvezető hálózat
  • ingyenes szakmai tréningek (akár online is)
  • karrierprogram - versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • első 3 hónapos betanulási időszakban induló támogatás (telefon, fix + sikerdíj)

Főbb feladatok, munkák!

  • új és meglévő ügyfelek ingatlanigényeinek kezelése
  • értékesíteni kívánt ingatlanok felkutatása
  • eladási- és hirdetési stratégiák kidolgozása
  • vevő ügyfeleknek ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • új- és használt ingatlanok értékesítése
  • adásvételek előkészítése

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • minimum 3 éves munkatapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • felsőfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

Munkavégzés helye:

  • Szolnok és környéke

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok