Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretsz másokkal kommunikálni és úgy gondolod, hogy jó vagy az értékesítés világában?
Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba,

INGATLANREFERENS

    Jelentkezzen 2017. január. 31-ig a Duna House legnagyobb Franchise Partneréhez egy állásinterjúra, amennyiben kiválasztjuk Önt, EGYEDI, SZEMÉLYRE SZABOTT TÁMOGATÁSI RENDSZERREL BIZTOSÍTJUK, hogy biztonságban tanulhassa meg az ingatlanos szakmát!

    Piacvezetőként megbízható, kulturált megjelenésű, ügyfélközpontú, kiváló kommunikációs készségekkel rendelkező kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Használt és újépítésű lakóingatlanok felkutatása
  • Megbízási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás az eladókkal
  • Érdeklődők számára az ingatlanok bemutatása
  • Ügyfeleink között létrejött megállapodások menedzselése
  • Az értékesítési folyamat mediálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fejlődésre való hajlandóság
  • számítógép magabiztos kezelése
  • jó kommunikációs készség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • mobilitás
  • üzleties gondolkodás mód

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Kezdő hónapokban biztos bevétel
  • Szakmai képzés, támogatás
  • Változatos munkavégzés
  • Professzionális háttér-kiváló infrastruktúra
  • Folyamatos fejlődési és karrierlehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó csapat

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, Gödöllő, Gárdony, Székesfehérvár, Siófok, Balatonboglár,

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Pest megye, Somogy megye

Amennyiben szeretné megérteni, hogyan működik ez a lehetőség, keressen fel vagy küldjön egy önéletrajzot a megadott elérhetőségeim egyikén.

Frank Andrea
+36 30 950 1732
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva tud!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: KULCS-PONT Ingatlan Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ingatlanreferens
  • Rövid pozíció név: Ingatlanreferens
  • Hirdető cég: KULCS-PONT Ingatlan Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Fejér megye, Pest megye, Somogy megye
  • Feladatok: Használt és újépítésű lakóingatlanok felkutatása Megbízási szerződések megkötése Kapcsolattartás az eladókkal Érdeklődők számára az ingatlanok bemutatása Ügyfeleink között létrejött megállapodások menedzselése Az értékesítési folyamat mediálása
  • Elvárások: fejlődésre való hajlandóság számítógép magabiztos kezelése jó kommunikációs készség jó kapcsolatteremtő készség mobilitás üzleties gondolkodás mód
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2