Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csatlakozz egy sikeres csapathoz!
Budapest belvárosában működő (14 iroda), franchise hálózatunk valódi karrier lehetőséggel,

ingatlanreferenseket

keres.

    Irodáinkban dolgozóknak kiemelkedő jutalékos rendszert, valamint folyamatos személyre szabott szakképzést kínálunk.

Amit Tőled várunk:

  • jó kommunikációs készség
  • dinamizmus
  • gyors gondolkodás, rugalmasság (Budapest belvárosában dolgozhatsz!) - kezdők jelentkezését is várjuk

A leendő munkatárs feladatai:

  • Tanácsadás
  • Lehetséges ügyfelek felkutatása
  • A vevői igények pontos feltárása
  • A vevő és az eladó közötti kommunikáció segítése szakmai és emberi szempontok alapján.
  • Elérni, hogy mindkét fél elégedetten távozzon és utána jó szívvel ajánlja az irodát és Önt másoknak is

előnyt jelent:

  • ingatlan-, vagy egyéb értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  • ingyenes átképzés
  • versenyképes jutalékrendszer
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • kulturált munkahelyi környezet
  • ingyenes irodahasználat
  • folyamatos háttértámogatás
  • térítésmentes szakmai képzések
  • jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha el tudod magad képzelni egy professzionális ingatlan iroda munkatársaként, kérlek küldd el fényképes önéletrajzod a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ingatlanreferens
  • Rövid pozíció név: Ingatlanreferens
  • Hirdető cég: Broker Immo Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tanácsadás Lehetséges ügyfelek felkutatása A vevői igények pontos feltárása A vevő és az eladó közötti kommunikáció segítése szakmai és emberi szempontok alapján. Elérni, hogy mindkét fél elégedetten távozzon és utána jó szívvel ajánlja az irodát és Önt másoknak is
  • Elvárások: jó kommunikációs készség dinamizmus gyors gondolkodás, rugalmasság (Budapest belvárosában dolgozhatsz!) - kezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Broker Immo Kft.>