A K&H Csoport Szolgáltató Központja 2005. tavaszán jött létre azzal a céllal, hogy szakértő támogatást nyújtson a csoporttagok részére. A Szolgáltató Központ fő profilja a pénzügyi (számvitel, adózás, jövedelem elszámolás) és ingatlangazdálkodási szolgáltatások széles körének nyújtása magas színvonalon a csoporttagok számára.

ingatlanmenedzser / projektmenedzser

Főbb feladatok

  • A K&H Bankcsoport ingatlan-beruházási tevékenységéhez kapcsolódó területi feladatok gyakorlati ellátása.
  • Az ingatlan-beruházásokhoz kapcsolódó költségek elemzése, költségmegtakarítási lehetőségek folyamatos vizsgálata, javaslattétel.
  • Az ingatlan-beruházási tevékenységhez kötődő elemzések és üzleti tervek elkészítése.
  • A K&H Márkacsoport fiókhálózat-építési tevékenységébe tartozó egyedi projektek irányítása.
  • Beruházási üzleti tervek készítése, költségek kontrollja.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú műszaki (építő-, építész-, gépész-) mérnöki végzettség;
  • műszaki ellenőri névjegyzéki besorolás;
  • minimum 3 év szakmai gyakorlat tervezői, kivitelezői, beruházói szakterületen;
  • költségérzékenység;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • ArchiCAD és emelt szintű pc-ismeretek;
  • adatbázis-kezelési jártasság, SAP ismeret;
  • "B" kategóriás gépjárművezetői engedély;
  • jó kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;
  • csapatmunkára való alkalmasság;
  • stressz-tűrő képesség;
  • terhelhetőség;
  • jó konfliktuskezelési képesség;
  • eredményorientáltság;
  • pontosság, megbízhatóság;
  • határozott fellépés;
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.