RE/MAX 1973 óta a legsikeresebb nemzetközi ingatlanhálózat és a legtöbb ingatlant értékesíti a világ 110 országában. Célunk, hogy prémium szolgáltatásainknak és professzionális nemzetközi értékesítési stratégiánknak köszönhetően, vezető hálózat legyünk a Magyarországon is.Újonnan megnyílt exkluzív II. kerületi ingatlanirodánk élére VEZETŐ pozícióba keresünk kollégát.

Ingatlaniroda vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Értékesítő csapat felépítése, folyamatos fejlesztése ( toborzásban szerzett tapasztalat előny)
    • Nemzetközi irányelvek implementálása
    • Belső képzések megtartása, mentorálás
    • Ingatlanállomány kezelése
    • Megbízási szerződések kezelése, ellenőrzése
    • Rendszeres csapat meeting-ek megtartása, célok meghatározás, eredmények értékelése
    • Iroda hatékony működtetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Te vagy az ideális jelölt, ha:

    • Vezetői ambícióid vannak, de jelenleg szakmailag nem tudsz kiteljesedni
    • Többéves ingatlanértékesítői tapasztalattal rendelkezel, vagy dolgoztál korábban hasonló területen (Pl.: biztosítás, pénzügyi közvetítés)
    • Vezettél, vagy építettél valaha saját csapatot
    • Fontos számodra, hogy megbízható munkahelyed legyen
    • Hiszel a magas minőségben és a kizárólagosságban
    • Részese akarsz lenni vezetőként egy több száz milliós vállalkozás felépítésének

Amit kínálunk:

    Mit nyújthat Neked a RE/MAX?

    • Nemzetközi hátteret, biztonságot
    • Egyedülálló belső képzési rendszert
    • A világ legsikeresebb üzleti modelljét az ingatlan szakmában
    • Sikeres szakemberekből álló, támogató tulajdonosi kört
    • Magas szintű szakmai
    • Lehetőséget a kimagasló anyagi fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1023 Budapest, Bécsi út 3.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek küldd el fényképes önéletrajzod!