INGATLANHASZNOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • Társaság által kezelt ingatlan portfólió (MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében és kezelésében lévő ingatlanok) ingatlangazdálkodási, -hasznosítási és -fejlesztési terveinek összeállítása, kiemelt projektek összefogása illetve koordinálása
  • Ingatlanhasznosítási stratégia kialakítása
  • Közreműködés az ingatlanokon folyó ingatlanfejlesztési tervek véleményezésében, ingatlanhasznosítási, ingatlankezelési tevékenységek megvalósításában
  • Ingatlanfejlesztések és a kiemelt hasznosítások kapcsán értékelések, megtérülési számítások készítése
  • Vezető részére döntéselőkészítő anyagok összeállítása, előterjesztések készítése
  • Együttműködés és közreműködés a vasútfejlesztési, ingatlanfejlesztési és visszafejlesztési programokban, javaslattétel az ezekkel kapcsolatos ingatlan ügyekben a kiemelt ingatlanfejlesztéssel érintett állomások vonatkozásában
  • A fejlesztési és felújítási tervjóváhagyásokkal kapcsolatos közreműködés során a tervek ingatlanhasznosítási szempontból történő felülvizsgálatának és jóváhagyásának koordinálása
  • Műszaki, pénzügyi és jogi területtel való szoros együttműködés
  • Közreműködés a Területi igazgatóságok ingatlanhasznosítási tevékenységének szakmai irányításában és ellenőrzésében

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • Szakirányú állami felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági/pénzügyi diploma)
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete

Előnyként értékeljük

  • „B" kategóriás jogosítvány

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 25.