Eljött az idő, hogy növekvő terveinkhez egy új csapattagot keressünk.

Gyere és csatlakozz a közel 32 éves CE Glass Industries-hoz,

Magyarország és a régió meghatározó üvegfeldolgozó vállalatához!

Fiatalos és lendületes csapatunk

Ingatlanhasznosítási menedzser

kollégáját keresi.

Az alábbi izgalmas feladatok várnak majd rád:

  • Ingatlan bérbeadási folyamatok teljes körű és magas szintű szakmai menedzselése
  • A működéshez szükséges hatósági engedélyek beszerzése, és ezzel összefüggésben együttműködés a hatóságokkal
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, felmerülő helyzetek kezelése
  • Bérleményekhez tartozó nyilvántartások vezetése és kintlévőségek kezelése
  • Bérbeadási marketing stratégia készítése, megvalósítása
  • Ingatlanok bérbeadásában aktív részvétel és profitorientált működtetése
  • Ingatlanüzemeltetési csoport irányítása

Könnyen betöltheted a pozíciót, ha:

  • 3+ év tapasztalatod van ingatlanüzemeltetés területen
  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Nem okoz számodra gondot az önálló munkavégzés
  • Precíz vagy, ügyelsz az apró részletekre
  • Jártas vagy értékesítés és marketing területen
  • MS Office eszközöket könnyedén kezeled
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Előnnyel indulsz, ha:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Képes vagy csapatot összefogni, irányítani

Miért jó velünk dolgozni?

  • Támogatjuk a fejlődésed és előrelépési lehetőséget is biztosítunk
  • Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid
  • Versenyképes fizetés mellet támogatjuk a bejárást
  • Támogató, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben, modern eszközparkban dolgozhatsz
  • Céges rendezvényeken vehetsz részt, persze ha a helyzet is engedi

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.