Stabil hátterű, ingatlan bérbeadással, üzemeltetéssel foglalkozó társaságunk, a Keringatlan Kft. az alábbi pozícióba munkatársat keres:

INGATLANGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • Ingatlanok üzemeltetése kapcsán felmerülő feladatok menedzselése, problémák megoldása
  • Bérlőkkel, partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Bérleti szerződések ellenőrzése
  • Bérlői kimenő számlák készítése
  • Ingatlannal kapcsolatos beérkező közüzemi számlák ellenőrzése, felosztása
  • Ingatlan portfólióval kapcsolatos adatszolgáltatások
  • Könyvvizsgálati ellenőrzésekben való közreműködés

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • Vállalati rendszerekben, könyvelő programokban szerzett jártasság
  • Felhasználói szintű excel ismeret
  • Megbízható, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉNÉL ELŐNYT JELENT:

  • Nagyvállalati kultúrában szerzett tapasztalat
  • Ingatlanos és társasházkezelői alapismeretek
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

POZÍCIÓ:

  • Pénzügy, kontrolling

VÁRHATÓ KEZDÉS:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Nagy J. u. 12.

Pályázatokat fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével kérjük küldeni.