Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ZAZ Home Kft.
A TE SIKERED A MI SIKERÜNK!

Csatlakozz te is a magyar franchise szövetség 2017. évi legdinamikusabban fejlődő franchise hálózata díj nyerteséhez!
Legyél

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

a SMART Ingatlannál!

A mi munkánk:

    • Környezet, kultúra
    Az ingatlan értékesítés több, mint munka. Ügyfeleink életkora, érdeklődési köre, szakmai hovatartozása különböző. Ráadásul minden ingatlannak sajátos hangulata, légköre van.

    • Kapcsolat
    Az ingatlan értékesítés során különböző ügyfelekkel találkozhatunk. Új barátokra tehetünk szert, illetve olyan ismeretségekre, akik a későbbiekben is a segítségünkre lehetnek.

    • Fejlődés
    Munkánk során adódnak kellemes és kellemetlen helyzetek egyaránt. Minél eltérőbb tulajdonságú ügyfelekkel, helyzetekkel találkozunk, annál többet tudunk fejlődni magunk is.

    • Karrier
    Komplex, gyakorlatorientált oktatási rendszerünkkel, mindent az alapoktól tanítunk meg! A több éves ingatlan értékesítői tapasztalattal rendelkező jelöltjeinknek speciális karrierlehetőséget kínálunk!

Feladatok

  • Újépítésű és használt lakóingatlanok értékesítése
  • Megbízások felvétele
  • Ingatlan bemutatások szervezése és menedzselése
  • Ingatlan adás-vételek menedzselése
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel
  • Tanácsadói tevékenység

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Értékesítői szemléletmód
  • Nyitott, közvetlen személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, magabiztos kiállás
  • Üzleties megjelenés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ingatlanértékesítő
  • Hirdető cég: ZAZ Home Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Újépítésű és használt lakóingatlanok értékesítése Megbízások felvétele Ingatlan bemutatások szervezése és menedzselése Ingatlan adás-vételek menedzselése Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés Kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel Tanácsadói tevékenység
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office) Értékesítői szemléletmód Nyitott, közvetlen személyiség Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség Határozott, magabiztos kiállás Üzleties megjelenés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-24
Állás, munka még: ZAZ Home Kft.>