ZÁPORKERT BT.

Smart Ingatlan

Víziónk átformálni a magyarországi ingatlanközvetítői kultúrát, értéket teremtve a megújuló piacon. Hisszük, hogy innovációnk, ami versenyelőnyünk is egyben, munkatársaink kreativitásából fakad. Bízunk a közös gondolkodásban, az egyedi karrier lehetőségben és az önmegvalósításban. Tőzsdén jegyzett, nemzetközi cégcsoportunk szilárd hátteret biztosít munkatársaink és ügyfeleink elképzelései számára egyaránt.
A SMART Ingatlan hálózatot a Duna House Cégcsoport tulajdonosai alapították azzal a céllal, hogy a már bevált üzleti modellt felhasználva, egy új és lendületes franchise hálózathoz csatlakozás lehetőségét kínálhassák az ingatlanpiac iránt érdeklődő befektetők számára. Cégünk 2014-es indulása óta dinamikusan fejlődik, melyet a Magyar Franchise Szövetség 2018-as „Az év legdinamikusabban fejlődő franchise hálózat” elismerése is alátámaszt. Országszerte közel 40 iroda csatlakozott már a SMART Ingatlan franchise hálózatához és ez szám folyamatosan nő.
2017-ben új kategóriaként jelent meg a munkaerőpiacon a SZERETHETŐ MUNKAHELY cím, melynek 2018-as díját a vezető ingatlanközvetítő cégek közül egyedüliként a SMART Ingatlan nyerte el.

Bővülő csapatunkba

Ingatlanértékesítő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

    • Találkozók szervezése
    • Ügyfelekkel való kommunikáció
    • Megbeszéléseken való megjelenés
    • Irodai jelenlét

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Fontos, hogy:

    • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
    • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
    • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Örülünk, ha

    • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
    • Van aktív angolnyelv-tudásod
    • Szereztél már tapasztalatot értékesítési munkakörben

Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
    • Vonzó juttatási csomag
    • Kiemelkedő fizetés rugalmas munkaidővel, akár otthonról is.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes önéletrajzát.