Csatlakozz hozzánk

Ingatlanértékesítő

pozícióba!
  • A VING egy olyan ingatlanértékesítői hálózat, amely 21. századi módszerekkel került be az országos ingatlanirodák élmezőnyébe.

Főbb feladatok:

  • VING backoffice rendszer elsajátítása
  • a belső karrier program követése
  • ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • új megbízások szerzése
  • ingatlanok fotózása
  • ingatlanok adatainak rögzítése
  • alaprajzok készítése (online)
  • ingatlan ajánlatok küldése
  • érdeklődők, vevőjelöltek informálása
  • ingatlanok bemutatása
  • adás-vételi ügyletek előkészítése
  • ingatlanpiaci információk elemzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • vállalkozói szemléletmód
  • önálló munkavégzés
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • pozitív, megoldást kereső személyiség
  • ápolt, üzleties megjelenés
  • otthoni internetkapcsolat
  • mobiltelefon

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • meglévő egyéni vállakozás
  • ingatlanpiacon szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • nyitott, kommunikatív személyiség
  • hosszútávú gondolkodásmód
  • csapatmunka

Egyéb információ:

Az ingatlanértékesítői munka rendszerünk segítségével az ország bármely pontján végezhető HOME OFFICE rendszerben, azonban HIVATALOS IRODA hálózatot is üzemeltetünk.

Azok a városok ahol már meglévő irodahelyiséget is biztosítunk:

  • Budapest X. kerület
  • Budapest XIII. kerület
  • Győr
  • Szeged
  • Hódmezővásárhely
  • Ráckeve
  • Gyula

Azok a városok ahol hamarosan irodát nyitunk:

  • Békéscsaba
  • Debrecen
  • Kecskemét
  • Pécs
  • Szombathely
  • Veszprém

Amit kínálunk:

A VING-nél a modern online alapú képzés, a verhetetlen elszámolási rendszer, a technikai háttér, a legfontosabb hirdetésfelületek, a barátságos irodai légkör és az együttműködő partnerek mind egy helyen megtalálhatóak.
Jelenleg több mint 500 fő ingatlanértékesítő dolgozik a VING hálózatában mert:
  • A siker, anyagi biztonság és kötetlen munkaidő nálunk együtt jár.
  • Oktatásunkkal átlátható módon lehetsz sikeres az ingatlanpiacon.
  • Helyi csapatokba rendezve dolgozunk de országosan jelen vagyunk irodáinkkal.
  • Irodavezetőink szakmai irányt mutatnak az egész csapatnak.
  • A VING-nél az első az elégedett ügyfél.

Jelenleg a következő irodáinkba keresünk új belépőket:

Budapest, IV.ker., Wolfner u. 6. - Központi VING iroda - Barna József cégvezető

Győr, Móricz Zsigmond rakpart 6-8. - Unger-Takács Anikó irodavezető

Szeged, Párizsi krt. 26. C. - Szegedi Adorján irodavezető

Szeged, Osztrovszky u. 24/A. - Véber László irodavezető

Hódmezővásárhely, Zsoldos u. 2 - 4. Kun Szabó Zoltán irodavezető

Békéscsaba - Cseke Tamás irodavezető

Minden jelentkezést központilag bírálunk el, és a sikeres jelentkezőket a jelentkezéstől számított, legkésőbb 10 munkanapon belül értesítünk.

Sikeres jelentkezés esetén az új belépőket az irodavezetőhöz irányítjuk, ahol kezdetét veszi az ingatlanértékesítői karrier.

(A hirdetésben feltüntetett nettó jövedelem tájékoztató jellegű, a vállalkozással megkereshető átlag havi bevétel szintet jelöli.)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Vállalkozói, szerződéses
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

500.000 Ft

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes önéletrajz.