• A Városi Ingatlaniroda nem egy átlagos ingatlaniroda. Egy olyan online eszközökkel felszerelt országos ingatlanértékesítő hálózat, amely 21. századi módszerekkel és az elégedett ügyfeleket előtérbe helyező üzletpolitikájával került fel az országos ingatlanértékesítő hálózatok palettájára.
  • Ingatlanértékesítő

      Az ingatlanértékesítőink az ingatlanpiacon az élmezőnyben dolgoznak. Csapatunk tagjai alaposan kidolgozott recept alapján válnak sikeressé.

    Főbb feladatok:

      • részvétel a díjmentes elméleti képzésünkön
      • részvétel a gyakorlati képzésünkön
      • karrier program mérföldköveinek követése
      • kapcsolatfelvétel a tulajdonosokkal
      • modern hideg hívás (erőltetéstől mentes, korszerű módszerekkel)
      • szórólapozás (unalomtól mentes, korszerű tartalommal)
      • kifogás kezelés (kidolgozott útmutató alapján)
      • új megbízások szerzése, meglévő ügyfelek kezelése
      • ingatlan adatok rögzítése
      • ingatlan fotózása
      • alaprajz készítés (online)
      • érdeklődők, vevőjelöltek informálása
      • ingatlan bemutatása
      • adás-vételi ügyletek előkészítése
      • ingatlanpiaci információk elemzése
      • VING backoffice rendszer használata

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • érettségi bizonyítvány
      • vállalkozói szemléletmód
      • ápolt, üzleties megjelenés
      • otthoni internetkapcsolat
      • mobiltelefon korlátlan csomaggal
      • gépjármű
      • internet haladó szintű ismerete
      • ügyfélbarát szemléletmód
      • korszerű üzletpolitikai beállítottság
      • pozitív, megoldást kereső természet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • egyéni vállalkozás (KATA)
      • OKJ ingatlanértékesítői végzettség
      • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
      • hosszútávú gondolkodás
      • csapatmunka

    Amit kínálunk:

      A VING rendszerével olyan komplex szolgáltatáshoz jutnak csapattagok, ahol a legmodernebb képzési rendszer, a hatékony ingatlanértékesítési rendszer, a verhetetlen elszámolási rendszer, a technikai háttér, a legfontosabb hirdetésfelületek, a barátságos irodai légkör és az együttműködő partnerek mind egy helyen megtalálhatóak.

      Jelenleg 200 fő ingatlanértékesítő dolgozik a VING hálózatában mert:

      • 100%-ban megtarthatják a megkeresett jutalékot.
      • Olyan komplex rendszer adunk az értékesítőink kezébe, amellyel könnyen megelőzik a konkurenciát.

      A legfontosabb pedig, hogy szeretnek minket az ügyfelek és jó a hírnevünk, ezt nem sok ingatlaniroda mondhatja el magáról.

      A teljes rendszerről a Városi Ingatlaniroda hivatalos weboldalán a KARRIER menüpontban olvashat pontos részleteket.

    Egyéb információ:

      Az ingatlanértékesítői munka rendszerünk segítségével az ország bármely pontján végezhető HOME OFFICE rendszerben, azonban HIVATALOS IRODA hálózatot is üzemeltetünk.

      Azok a városok ahol már meglévő irodahelyiséget is biztosítunk:

      • Budapest X. kerület
      • Budapest XIII. kerület
      • Győr
      • Szeged
      • Hódmezővásárhely
      • Ráckeve
      • Gyula

      Azok a városok ahol hamarosan irodát nyitunk:

      • Békéscsaba
      • Debrecen
      • Kecskemét
      • Pécs
      • Szombathely
      • Veszprém

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Vállalkozói, szerződéses

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Havi nettó fizetési keret:

    500 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    További részletek a Városi Ingatlaniroda - VING, hivatalos weboldalán, a karrier menüpontban.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.