Ingatlanértékesítő

A 2020-as év sok kihívást állított mindenki elé. A gazdaságot megviselte a kialakult járványhelyzet, azonban az ingatlanszektor alig érezte meg a járvány negatív hatásait, sőt! A kialakult piaci helyzet, a megnövekedett igények azt eredményezték, hogy ügyfeleink minőségi kiszolgálása érdekében bővítenünk kell irodánk létszámát. Tapasztalt kollégáink mellé, bővülő csapatainkba új értékesítőket keresünk.

  • Szeretnéd kezedbe venni az életed irányítását, változtatni szeretnél?
  • Szívesen tanulnál új szakmát egy profi csapatban?
  • Szereted a kihívásokat és vannak céljaid?

Ha a pozitív változásokért hajlandó vagy tenni is, akkor itt a helyed köztünk!

Olyan agilis, motivált, munkatársakat keresünk a Duna House dorogi és esztergomi irodáiba, akik magabiztosan és választékosan kommunikálnak, szeretnek emberekkel foglalkozni, érdekli őket az ingatlanpiac világa és nyitottak a fejlődésre.

Munkavégzés helye: Dorog, vagy Esztergom

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem, jutalékos rendszerben
  • Támogatás a gyors betanulás
  • Kötetlen munkaidő, a munka nagy része online is elvégezhető
  • Kellemes munkahelyi légkör, ahol a munkád a hobbid is lehet

FŐBB FELADATOK:

  • Ingatlanok felkutatása, saját portfólió felépítése
  • Vevőknek ingatlan keresés
  • Ingatlanok mutatásának szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok és adás-vételek menedzselése
  • Adminisztrációs tevékenység

AMIT ELVÁRUNK:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, szorgalom
  • Rugalmasság
  • Vállalkozói tevékenység
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés egyaránt
  • Ügyfélorientált gondolkodás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2510 Dorog

FÉNYKÉPES önéletrajzodat várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva a munkavégzési hely megjelölésével.