STEINITZ HUNGARY Kft.

Tisztelt Álláskereső!

Szeretne Magyarország legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő ingatlan vállalatánál dolgozni?

Szeretne versenyképes jövedelemért dolgozni, ahol tényleg a munkájának eredményét fizetik meg?

Van tapasztalata az értékesítés területén?

Akkor Önnek a Duna House Hidegkúti irodájában a helye! Szervezetünkben nem csak az előbb fel soroltokat kaphatja meg, hanem lehetőséget kínálunk arra, hogy egy remek csapatban dolgozzon. Emellett cégünk folyamatosan biztosítja azt, hogy tréningeken keresztül fejleszthesse önmagát, ami, mint azt tudjuk elengedhetetlen a 21. században. Mindennek a tetejében páratlan karrier utat járhat be.

Amennyiben nem hisz nekem, olvassa el mit írtak munkatársaink:

V.M. (másfél éve értékesítő ):

„Ez alatt az idő alatt megnyílt előttem egy új világ. Egy nagyszerű, összetartó csapatban dolgozhatok, ahol a rengeteg segítséget kaptam, hogy teljes értékű, sikeres értékesítővé váljak „

K.G. (10 éve a csapat tagja):

„Ezen a munkahelyen váltam igazán felnőtté. Megtanultam, hogy a rendszeresség és a tudatosság visz előre. „

Z.M. (10 éve a Duna House értékesítője, nyolc éve ebben az irodában, négy éve Prímé értékesítő)

Ebben az irodában tudtam igazán kiteljesedni. Megtaláltam az értékesítői stílusomat, itt váltam hálózati szinten is sikeres, elismert értékesítővé. A befektetett munkám egyenesen arányos a sikereimmel. „

Hegedűs László (értékesítési vezető)

„Fontos számomra az inspiratív légkör. Egy egyéni munkára épülő szakmában igyekszem a csapat összetartását, a kölcsönös segítségnyújtást, támogatást erősíteni. Mindig, mindenhol, mindenben a velem dolgozó értékesítők rendelkezésére állok. „

Csatlakozzon és tegye próbára magát!

Bővülő csapatunkba

Ingatlanértékesítő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Új és használt ingatlanok értékesítése.
    • Megbízások kötése.
    • Ingatlanok bemutatása, üzletzárások bonyolítása.
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel, kiegészítő szolgáltatások értékesítése.
    • egyénre és ingatlanra szabott értékesítési stratégia kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret. (MS Office)
    • Magabiztosság, szorgalom, kitartás, fejlődni vágyás.
    • Kiemelkedő kommunikációs készség.
    • Empátia, céltudatosság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • nyelvtudás
    • releváns munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Alaptanfolyam után számtalan tréning és képzés áll a kollégák rendelkezésére. Az irodákban mentorok segítik a tanulást, a beilleszkedést. Csak az nem válik így szakmailag jól felkészült ingatlanossá, aki nem akar.
    • Kiemelkedő havi teljesítmény esetén egy gépkocsi havi használati joga.
    • Kötetlen munkaidő.
    • teljes irodai háttér
    • karrierlehetőség , életpályamodell

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 138.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

  • önéletrajz

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.