Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csatlakozz a legjobbakhoz, találd meg Önmagad és hivatásod velünk!

A Duna House a magyar ingatlanközvetítői piac meghatározó, irányt mutató szereplője. Kínálatunkban egyaránt megtalálhatóak a lakossági és üzleti célú ingatlanok, lefedve a magyarországi ingatlankínálat jelentős részét. Ügyfeleink között elégedett otthont keresőket illetve újra és újra az ingatlanpiacon befektetőket is magunkénak tudhatunk. A hálózat nagy méretének köszönhetően jelentős külföldi ügyfélkört is sikerült az évek során kiépítenünk, akik számára kiemelkedő fontossággal bír a szakértelem és az odaadás, mely munkánkat jellemzi.

Irodánk az 5. kerületben, az elegáns Váci utca vonzáskörzetében, a Régi posta utcában található. Csapatunk főként urbanista, céltudatos értelmiségiekből áll, akik szeretik a szépet, Budapestet, mozgásban lenni, az embereket, a kreatív feladatokat, az elismerést, a lehetőségeket. Munkánk során a 2018-as ingatlanpiaci trendek figyelembevételével, a megnövekedett befektetői réteg igényeinek minél magasabb szintű kiszolgálását helyezzük fókuszba. Az elmúlt évhez képest megdupláztuk ügyfeleink számát, így az emelkedő kereslettel lépést tartva keressük igazi egyéniségekből álló, lendületes, vidám csapatunk legújabb tagját INGATLANÉRTÉKESÍTŐ pozícióra.

Megtalálhatsz minket a közösségi média felületeken, „Duna House-Régi Posta utca” néven!!

Ingatlanértékesítő

Amit kínálunk:

  • képzések, tréningek, mentori rendszer, melyek segítségével megtanítjuk az ingatlan értékesítést, mint szakmát, a piaci folyamatokat, a befektetői gondolkodásmódot; betekintést lehet nyerni egy nagy franchise hálózat működésébe
  • karrier- és fejlődési lehetőség, perspektíva az ingatlanpiac széles spektrumán
  • jutalékos fizetési rendszer tervezhető, kiszámítható formában, akár rövid időn belüli magas jövedelemmel
  • lendületes, motiváló, innovatív szemlélet és légkör
  • kényelmes, felszerelt iroda,
  • értékesítés támogató eszközök

Feladatok:

  • az első 6 hónapban rendszeres tréningeken való részvétel
  • az ingatlan értékesítés teljes folyamatában való aktív részvétel a „meglátni”-tól a „megszeretni”-n át a „megvenni”-ig

Elvárásaink:

  • minimum érettségi+ 1 idegen nyelv ismerete
  • hosszú távon gondolkodj, és hivatást keress. Ez nem csak egy munkahely.
  • teljes munkaidőben dolgozunk
  • akarj tanulni, légy kíváncsi természet
  • legyen munkatapasztalatod, bármilyen területről érkezel hozzánk. Mesélj róla!
  • tudd, miért érdekel az ingatlanértékesítés
  • légy kitartó, optimista és nyitott a világra

Előnyt jelent:

  • ingatlanok felújításával, kezelésével, bérbeadásával, értékesítésével kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • külföldi munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1052 Régi Posta utca 5.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Amennyiben úgy érzed, Téged Keresünk csapatunkba, várjuk fényképes Önéletrajzod, és pár sortarról, miért is jelentkeztél!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ingatlanértékesítő
  • Hirdető cég: PrestigeAgency Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: az első 6 hónapban rendszeres tréningeken való részvétel az ingatlan értékesítés teljes folyamatában való aktív részvétel a „meglátni”-tól a „megszeretni”-n át a „megvenni”-ig
  • Elvárások: minimum érettségi+ 1 idegen nyelv ismerete hosszú távon gondolkodj, és hivatást keress. Ez nem csak egy munkahely. teljes munkaidőben dolgozunk akarj tanulni, légy kíváncsi természet legyen munkatapasztalatod, bármilyen területről érkezel hozzánk. Mesélj róla! tudd, miért érdekel az ingatlanértékesítés légy kitartó, optimista és nyitott a világra
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: PrestigeAgency Kft.>