Ingatlanértékesítő

    Új, lelkes, magabiztos csapattagot keresünk III. kerület, békásmegyeri irodánkba.

    Tudtad, hogy ingatlanszakértő a 10 legjobban fizetett szakmák egyike?
    A mi hivatásunk minden nehézségével együtt könnyen és gyorsan elsajátítható, mi pedig minden szakmai támogatást megadunk ahhoz, hogy felkészült otthonszakértővé válj! Csatlakozz hozzánk, ha fontosnak tartod az önállóságot és a rugalmasságot!

VÁRUNK CSAPATUNKBA, HA

  • változatos és kihívásokkal teli munkára vágysz
  • képes vagy önálló munkavégzésre
  • akarsz és tudsz is szorgalmasan dolgozni
  • nem ijedsz meg, ha telefonálnod kell
  • szeretsz emberekkel foglalkozni

AMIT KÍNÁLUNK:

  • több mint 10 éves szakmai múlttal rendelkező csapat
  • folyamatos képzési lehetőség
  • sikeresen működő franchise hálózat által biztosított előnyök
  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő, önálló munkavégzési lehetőség

FŐBB FELADATOK

  • eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • vevő igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

ELVÁRÁSOK

  • érettségi
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezemb" gombra kattintva várjuk.