Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csatlakozz az
Otthon Centrum Zuglói csapatához

Ha még nem vagy profi ,de szeretnél a legjobbaktól tanulni
Dolgozz a XIV. kerület ingatlanszakértőivel,

A XIV. kerület gyorsan fejlődő részén, 12 éve jelenlévő ,ismert és sikeres irodánkba keresünk Ingatlan Értékesítő munkatársat.

Tudjuk nem könnyű elkezdeni egy új szakmát, beindítani egy új vállalkozást,
De ezt a szakmát bármilyen életkorban el lehet kezdeni és el lehet sajátítani, csak kellő ambíció, elszántság, sikerorientáltság és emberszeretet szükséges hozzá! Ehhez elméleti és gyakorlati segítséget nyújtunk !
HOGY MINÉL ELŐBB SIKERES LEGYÉL ,már az első naptól Magyarország legnagyobb hálózatának potenciális ügyfélállománya rendelkezésedre áll.

Számíthatsz tapasztalt szakértő munkatársaink támogató segítségére.
Mottónk: "A hópelyhek a természet legtörékenyebb teremtményei, de nézd mire képesek, ha összekapaszkodnak!"

Ingatlanértékesítő

Amit kínálunk:

  • A BETANULÁS IDEJE ALATT, FIX JÖVEDELEM
  • Több ezres ügyfélkör, Hitelezési és Ügyvédi háttér
  • Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
  • Szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások;
  • Modern technikai, informatikai háttér
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Az Otthon Centrum országos hálózatán belül 1200 együttműködő partner·

Gyere hozzánk dolgozni, ha

  • változatos,izgalmas munkára vágysz egy összetartó,támogató csapatban;
  • rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni;
  • szeretnéd ha a jövedelmed a teljesítményeddel arányos lenne
  • ha örömmel tölt el, hogy emberekkel foglalkozhatsz és álmaik,terveik megvalósításában részt vehetsz

Feladatok:

  • Eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • Eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Adásvételi szerződések teljes körű előkészítése
  • Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Igényes megjelenés
  • Vállalkozói szemlélet
  • Nagy teherbírás
  • Teljes munkaidős állás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ingatlan tanácsadói tapasztalat
  • Vendéglátásban,kereskedelemben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Havi nettó fizetési keret: 150 000 - 400 000 HUF

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Otthon Centrum>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ingatlanértékesítő
  • Hirdető cég: Otthon Centrum
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: Eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése Eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése Adásvételi szerződések teljes körű előkészítése Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban
  • Elvárások: Kiváló kommunikációs készség Felhasználói szintű számítógépes ismeret Igényes megjelenés Vállalkozói szemlélet Nagy teherbírás Teljes munkaidős állás
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 150000 - 400000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19