A Duna House az ország legismertebb ingatlanforgalmazó cége, 20 éves múlttal rendelkezik és ma már a nemzetközi piacon is egyre nagyobb jelenléttel bír. A dinamikusan növekvő franchise hálózat országszerte több, mint 140 irodában végzi tevékenységét és ez a szám folyamatosan növekszik. Most online kaphatod meg a munkavégzéshez szükséges szakmai alapokat és szerezhetsz gyakorlatot az elektronikus értékesítésben.

Kecskeméti csapatunkba keresünk 1 fő értékesítési tanácsadó munkatársat keresünk.

Ingatlanértékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • ingatlanok felkutatása és értékesítése online és offline eszközök használatával
  • ügyfeleink számára tanácsadás és kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és nyújtása szakmai támogatással
  • online ügymenet elsajátítása és alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • vállalkozói szemlélet
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • kiváló kommunikáció készség
  • kitartó és önálló munkavégzés
  • B típusú jogosítvány és saját gépkocsi előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • alapképzés, profi oktatási rendszer, mentori program
  • folyamatos szakmai támogatás
  • biztos háttér, kiforrott hálózati működés
  • kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem
  • szakmai elismerés és karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét