Naményi Károlyné E.V.

Kelet-Közép Európa legnagyobb ingatlanközvetítő hálózata

 Nyíregyháza belvárosába nyíló irodájába új kollégákat keres

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba

Tudtad, hogy az ingatlan értékesítő a 10 legjobban fizetett szakmák egyike?

Kezdj most és tanulj, dolgozz a kialakult helyzethez alkalmazkodva, akár teljesen elektronikus, személyes kontaktust nem igénylő rendszerünkben, mely a teljes értékesítési folyamatot online kíséri végig!

Amit kínálunk:

  • távoktatásban sajátíthatod el a szakma alapjait
  • egy stabil céghez csatlakozhatsz
  • rugalmas, saját igényed szerint kialakítható munkabeosztás
  • csapatunk tagja lehetsz, akiktől minden támogatást megkapsz a kezdetektől

Feladatai lesznek:

  • segíteni az ingatlanukat eladni kívánóknak, hogy az értékesítés menete a legegyszerűbben valósuljon meg, illetve az ingatlant keresőket megtalálni számukra legmegfelelőbbet
  • önálló és csapatorientált munkavégzés
  • új, és használt ingatlanok felkutatása és megbízási szerződés megkötése
  • potenciális ügyfelek felkutatása
  • ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • tárgyalások lebonyolítása, lakások megtekintése, értékelése, bemutatása
  • marketing tevékenységek, hirdetések feladása, frissítése

Alkalmas lehetsz a feladatra, ha...

  • szeretsz csapatban dolgozni
  • vannak céljaid
  • vállalkozói szemléleted
  • pozitív életszemléleted
  • kitartó vagy és szorgalmas
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet
  • rendelkezel érettségivel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ingatlan közvetítői OkJ, értékesítésben szerzett tapasztalat

Küldd el fényképes önéletrajzodat!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza