2021. februárjában is töretlenül megy az ingatlanpiac!

Idén márciustól Ön is tagja lehet a 10 éve sikeresen működő Lido Home Ingatlan csapatának.

Piacvezető képzési, mentorálási és karrier rendszerünket úgy építettük fel, hogy új kollégaként, már az első hónapokban elérheti a több mint 500-700.000 forintos fizetést.

A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Ingatlanértékesítő

kollégákat keresünk, elsősorban Zalaegerszeg, Keszthely, Tapolca, Révfülöp, Balatonszemes, Balatonfüred, Veszprém, Székesfehérvár, Várpalota, Gárdony, Kaposvár, Dombóvár, Csopak, Alsóörs, Balatonalmádi térségéből.

Ezt kínáljuk:

  • Izgalmas változatos munka
  • Fix jövedelem + kiemelkedően magas, teljesítményarányos „mozgóbér”
  • Több ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkör
  • Több mint 4000-es szabadon értékesíthető ingatlan kínálat
  • Biztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • Gyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatással
  • Modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • Egy 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonsága

Feladatok:

  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárásaink:

  • Céltudatos gondolkodásmód, erős motiváció,
  • Pozitív életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • Alapvető számítógépes ismeretek.
  • Feddhetetlen előélet

Előny lehet:

  • Magas szintű kommunikáció,
  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Veszprém megye, Zala megye

Amennyiben szívesen kipróbálná magát az ingatlan képviselő szakmában, küldje önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.