Ingatlanértékesítő

Az ingatlanpiac jelenleg az egyik leghamarabb regenerálódó piac. Egy pár hetes megtorpanást követően most újra felívelőben van, hisz a nevében is benne van, nehéz „megingatni”. Ha valamikor, akkor most érdemes ebben dolgozni. Ez egy vállság álló, leépítésektől mentes szakma!

És ha már ingatlan, miért ne a piacvezetőnél, és annak is az legjobb helyen lévő irodájában, ahol ez a tevékenység a legjövedelmezőbb, és ahol a legjobb szakmai támogatást kapod! A Duna House  V. kerületi, Báthory utcai csapatába keresünk új értékesítőket!!4!

Én 2006 óta dolgozom a szakmában, mindvégig ennél a cégnél. Lassan 10 éve szakmai vezetőként, bátran merem állítani, hogy ez a munka megadja mindazt a lehetőséget és szabadságot, mellyel meg tudod valósítani álmaid, céljaid! Magyarországon most az egyik legjobban fizető szakma tud lenni. Ezzel együtt ez nem csak egy munka, ez hivatás! Itt nem csak ingatlanokkal, de sokkal inkább emberekkel foglalkozunk, akik az otthonukat vásárolják meg rajtunk keresztül, gyakran egy életen át összespórolt pénzüket költik el általunk. Olyan döntésekben adunk tanácsot, mely az egész életüket determinálja. A legnagyobb vagyontárgyuk a tét…  Szóval ez egy bizalmi szakma.

Ha vannak céljaid, belefér még néhány, hajlandó vagy tenni és tanulni értük nap mint nap, itt a helyed!

Feladataid lesznek:

  • Ügyfélkör felkutatás
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Alkufolyamat levezénylése, üzletmenet koordinálása.

Amit elvárunk:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Agilitás
  • Csapatszellem
  • Értékesítői szemlélet
  • Számlaképesség előny, de nem feltétel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Empátia
  • Humorérzék

Amit ajánlunk:

  • Az ország legnívósabb szakmai képzése
  • Professzionális adatbázis, informatikai háttér
  • Átlagon felüli kereseti lehetőség
  • Karrierépítés, előrelépési lehetőségek
  • Kellemes irodai légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. ker. Báthory utca

Fényképes önéletrajzod és motivációs leveled várom.