Home Service Real Estate Kft.

2011 - ben alapított, azóta is dinamikusan fejlődő ingatlanirodába keressük új kihívásra vágyó ambiciózus kollégáinkat.

Cégünk több, mint 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a fővárosi és agglomerációs ingatlanpiacon, kivitelezői, üzemeltetési és értékesítési területen.

A

Home Service Ingatlaniroda

Ingatlanértékesítő

munkatársat

keres IX. kerületi irodájába

Feladatok

  • új kiadó és eladó ingatlanok felkutatása
  • ingatlanok értékesítése
  • teljes körű tanácsadás és támogatás ügyfeleink számára (igények felmérése, ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, adásvételi és bérleti szerződések előkészítése, birtokbaadási folyamat lebonyolítása)

Akit mi keresünk:

  • Eredmény, cél- és sikerorientált szemlélet jellemzi
  • Kezdeményező típus, jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Pozitív gondolkodás jellemzi, esetleges konfliktus esetén is megőrzi higgadtságát és a probléma megoldására fokuszál
  • Képes az ingatlanok iránt érdeklődő potenciális ügyfél igényeit felmérni, és azt kiszolgálni, kíváncsi és nyitott az ügyfélre
  • Elhivatott és ambiciózus
  • Proaktiv
  • Önálló munkavégzésre képes
  • az ideális jelölt legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • idegen nyelv ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • modern és igényes munkakörnyezet
  • kiemelkedő lehetőséget biztosítunk az ingatlanszakma magas szintű elsajátítására -mentorálás, komplex betanítás
  • biztosítjuk a technikai hátteret (laptop, tablet, telefon)
  • gondoskodunk a piaci részvételhez szükséges promóciós anyagokról

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.