• Újdonság az Ingatlanpiacon! Home&People ingatlanértékesítői állás! Szeged piacvezető és egyben Magyarország egyetlen vidéki Double Size ingatlanirodája a Home&People Újgenerációs Ingatlanügynökség, a közelmúltban nyitott legújabb irodarészlegébe 1 fő értékesítőt felvesz. Miért újdonság és miért lettünk ilyen rövid idő alatt piacvezetőek Szegeden is? Mert mi a legújabb és leginnovatívabb megoldásokkal dolgozunk és mindenkinél többet adunk! És hogy kinek adunk többet? A velünk együtt dolgozó kollégáknak és a minket megbízóknak egyaránt! Mellébeszélés helyett lássuk a száraz tényeket:
  • Ingatlanértékesítő

    Piacvezető megoldások:

    • képzésben (mi az ingatlan eladására tanítunk, nem a mutogatására)
    • mentorálásban (precízen kidolgozott munkafolyamatokkal segítjük a munkát, mert rengeteg a zsákutca)
    • hirdetésekben (mind online, mind offline a legnagyobb hirdetési számmal rendelkezünk a régióban)
    • vevőkezelésben (az elégedett ügyfél a sikeres üzlet egyik fő alappillére)
    • értékesítésben (olyan országos szinten egyedülálló értékesítési stratégiával dolgozunk,ami az eredmények alapján a leghatékonyabb a magyarországi ingatlanpiacon )
    • fizetésben, kezdő alapfizetés + jutalék (Szegeden csak nálunk)

    Mindezeknek köszönhetően:

    • legtöbb ingatlanértékesítésre való megbízás
    • legnagyobb értékesítői létszám
    • legtöbb kereső ügyfél
    • legtöbb eladása szegedi régióban.

    Amit kínálunk:

      Átlagon felüli teljesítménnyel, átlagon felüli pénzkereseti lehetőség!

    Munkatársaink feladatai:

      A Home&People ingatlan meglévő új és használt ingatlanainak értékesítése, kezelése. Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfélkörrel!

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Ingatlan- építőipari értékesítés
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Szeged

    Ha megvan Önben is az a plusz,amit a mi cégünk nyújt a magyarországi ingatlanpiacon, akkor küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva és ha mi is látjuk Önben a pluszt, akkor fel fogjuk keresni!