KOMÁROM – ESZTERGOM MEGYÉBEN, NYERGESÚJFALUN, ÚJ IRODÁNK  CSAPATÁBA VÁRUNK 1 FŐ CÉLTUDATOS, MOTIVÁLT, ENERGIKUS MUNKATÁRSAT AZONNALI KEZDÉSSEL !

Ha jól kommunikálsz, értesz az emberekhez és benned van az értékesítési véna akkor nálunk a helyed! Az ORSZÁG ÉS RÉGIÓ LEGNAGYOBB, PIACVEZETŐ ingatlanközvetítő franchise hálózatába keresünk ingatlanértékesítő kollégát  Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utcai irodánkba.

Ingatlanértékesítő

Miért érdemes nálunk dolgoznod?

  • Részese lehetsz az ország legnagyobb ingatlanközvetítői hálózatának, amely stabil ügyfélforgalmat biztosít,
  • Az új belépőknek karrierjük megalapozásához szilárd szakmai hátteret és fejlődési lehetőséget nyújtunk,
  • Jövedelmed versenyképes és teljesítményalapú rendszerre épül,
  • Kellemes munkahelyi környezetet biztosítunk,
  • Saját új építésű projekteket is behozhatsz.

Mik lesznek a feladataid?

  • Két legfontosabb feladat ebben a szakmában, hogy segítsük az ingatlanukat eladni kívánóknak, hogy az értékesítés menete a legegyszerűbben valósuljon meg, illetve az ingatlant keresőknek megtaláljuk a számukra legmegfelelőbbet, a legnagyobb biztonságban,
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés,
  • Új építésű projektek felkutatása és megbízási szerződés megkötése,
  • Potenciális ügyfelek felkutatása,
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Tárgyalások lebonyolítása, lakások megtekintése, értékelése, bemutatása,
  • Marketing tevékenységek, hirdetések feladása, frissítése.

Mit várunk el tőled?

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikáció,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Mind önállóan, mind csapatban megálld a helyed,
  • Kitartó és vállalkozói szemlélet,
  • Szeress emberekkel dolgozni,
  • Legyél sikerorientált.
  • Angol, német, orosz, kínai nyelvtudás előny.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu, Kossuth L. utca 69.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat.

Amennyiben pályázatod megfelel elvárásainknak, egy személyes találkozó keretein belül szeretnénk jobban megismerkedni veled.